Onekill Headbig statybose

Ši mergina slepia tai, dėl ko kitos nenustotų verkti

Ši mergina slepia tai, dėl ko kitos nenustotų verkti
One kill 728x90 /*start adnow */
loading...
/* end adnow */
Daugybė grožio procedūroms ir stipriausiems vaistams išleistų pinigų neatsipirko, kol galiausiai mergina išbandė ypatingą veido odos gražinimui skirtą dietą, kurios esmė – cukraus atsisakymas. „Neįsivaizduojate, kokia gausybė maisto produktų savyje talpina cukrų, kuris yra kenksmingas visam organizmui, o ypač veido odai!“, – pasakoja mergina.
Rachel jau metus gyvena be cukraus ir maitinasi neperdirbtu maistu, todėl aknė pamažu traukiasi iš jos gyvenimo. Nors sveikai maitintis nėra lengva – apstu pagundų, o laiko stoka neretai trukdo pasigaminti ką nors sveiko ir maistingo, Rachel deda visas pastangas, jog veido odą nusėję spuogeliai daugiau niekuomet nebepasirodytų.
Geriausiai yra tai, jog Rachel įgyvendino savo seną svajonę ir užsiregistravo dalyvavimui konkurse Mis Jungtinė Karalystė. Mergina pataria visoms, susiduriančioms su akne, nenustoti ieškoti būdų, kurie padėtų atsikratyti šios gyvenimą apsunkinančios odos ligos. „Vienai merginai sveika mityba neturės jokios reikšmės, o štai kitai ji taps keliu į gražesnę bei sveikesnę odą“, – teigia Rachel. Puiku, jog merginos dalinasi savo išgyvenimais, susijusiais su akne! Jei ir tu turi istoriją, susijusią su veido odos problemomis, kurią nori papasakoti ir savo pasakojimu motyvuoti kitas, tuoj pat rašyki el. paštu kamile@panele.lt. Geriausios istorijos bus publikuojamos portale!